Kastamonu Cide Ambar

Kastamonu’nun bir ilçesi olan Cide’ye ve Cide’nin sokak ve caddelerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kastamonu Cide Ambar hizmetini müşterilerimize en uygun fiyatlar karşılığında buluşturmak bizim en büyük gayemizdir. Bu gayemizi gerçekleştirmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.
Firmamız, devletimizin bizden gerekli görmüş olduğu tüm doküman ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede işinizi güven içerisinde bize teslim edebilirsiniz. Sizin tek yapacağınız arkanıza yaslanarak kaliteli ve doğru ambar hizmetinin nasıl gerçekleştiğini seyretmek olacaktır. Biz sizin için tüm hizmetleri sırasıyla yerine getireceğiz.
Müşterilerden almış olduğumuz paranın hakkını sonuna kadar verebilmek için çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Müşteri odaklı çalışma şeklimiz sayesinde müşteri sayımızı ve marka değerimizi her geçen arttırabilmekteyiz. 
Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitesi Avrupa ve Dünya statüsü ile benzerlik göstermektedir. Bu derecede kaliteli ve doğru ambar hizmetini uygun fiyatlar karşılığında alabilmek için tek yapmanız gereken tek bir tuş ile bizi aramak olacaktır. 
Kastamonu Cide Ambar olarak Covid-19 Pandemisi
Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye ve yayılmaya başlandığı ilk günden itibaren önlemlerin tamamını almış bulunmaktadır. Bu anlamda işlerimizin merkez noktası olan ve müşterilerimizi ağırladığımız ofis ve bürolarımızı dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra ofislerimizin içerisinde dezenfektan, kolonya ve sıfır maskeler mevcuttur. 
Yanımızda aktif olarak görev alan tüm çalışan arkadaşlarımıza maskelerini takmaları konusunda ikazlarda bulunmaktayız. Aynı zamanda hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda ikazlarda bulunmaktayız. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz bu önlemler sayesinde güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir ve kahvemizi içebilirsiniz.
Firmamızın Fiyatlandırma Politikası
Tüm nakliyat firmalarında olduğu gibi bizim firmamızda da fiyatlandırma teklifini etkileyen birkaç farklı unsur mevcuttur. Bu unsurlar arasında taşınmak istenen ürünün cinsi ve ağırlığı gelmektedir. Bunun yanı sıra ürünün taşınmak istenilen yerin mesafesi gibi etkenlerde fiyatlandırma teklifinin değişmesine neden olan unsurlar arasında yer almaktadır.
Firmamız hakkında aklınızda kalan tüm sorular ve fiyatlandırma politikamız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İyi Günler Dileriz!