Cide Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Cide halkının en çok kullanmış olduğu nakliyat hizmetinden birisi evden eve nakliyattır. Firmamızda Cide halkı için özel olarak Cide Profesyonel Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir. 
Firmamızın vermiş olduğu hizmet kalitesi Avrupa ve Dünya standartları ile birebir işlemektedir. Bu sayede işinizi bize teslim ederek profesyonel hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.
Firmamız, devletimizin bizden gerekli gördüğü tüm izin, doküman ve kayıtları eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Tüm belgelerimiz ile siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet sayesinde işinizi bize teslim edebilirsiniz. Sizin tek yapacağınız işlem işinizi bize teslim ederek kaliteli ve doğru evden eve nakliyat hizmetinin nasıl gerçekleştiğini seyretmek olacaktır.

Cide Evden Eve Nakliyat olarak Kalitemiz ve Farkımız
Firmamız evden eve nakliyat hizmeti süresi boyunca Covid-19 Pandemisine karşı önlemleri hat safhada tutmuş bulunmaktayız. Önlemlerimiz arasında işlerimizi yürüttüğümüz ve müşterilerimizi ağırladığımız ofislerimizi dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde dezenfektan, kolonya ve sıfır maskeler mevcuttur. Almış olduğumuz bu hizmetler sayesinde güven içerisinde ofislerimize uğrayarak kahvemizin tadına bakabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?
Firmamız, evden eve nakliyat süresi boyunca müşteri odaklı işler çıkarmak için çalışmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyetimizi ve müşteri sayımızı her geçen gün arttırabilmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmeti anlatmak gerekirse;
-Profesyonel bir hizmet sunmaktayız.
-Sunmuş olduğumuz hizmet Avrupa ve Dünya standartlarında gösterilmektedir.
-Covid-19 Pandemisine karşı önlem alan sayılı nakliyat firmasından birisiyiz.
-Uzman ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
-Özel olarak taşınması gereken tüm beyaz eşya işlemleri bünyemiz tarafından yapılmaktadır.
-Bünyemizde 7 adet araç bulunmaktadır. Türkiye’de en geniş araç filosundan biri olma özelliğine sahibiz.
-Müşteri odaklı işler çıkartarak müşteri memnuniyet oranımızı her geçen gün arttırmaktayız.
-Sektörde büyük bir deneyime ve tecrübeye sahibiz. Bu sayede müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmekteyiz.
-Kendimizi her daim müşterilerimizin bize ulaştırmış olduğu yorum ve istekler doğrultusunda geliştirmekteyiz.
Firmamız hakkında aklınızda kalan tüm sorular için ve fiyatlandırma politikamız hakkında bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Kahvemizi içmeye bekleriz. İyi Günler Dileriz!