Cide Taşıma

Kastamonu iline bağlı Cide ilçesine taşımacılık ve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Cide taşıma hizmeti süresi boyunca müşterilerimizin en iyi taşımacılık hizmetinden yararlanmaları için çalışmaktayız.
Firmamız, devlet tarafından gerekli görülen tüm doküman ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede işinizi güven içerisinde bize teslim edebilir ve kaliteli hizmetin tadına varabilirsiniz.
Taşımacılık hizmetinde Türkiye’de önde gelen Firmamız, müşteri odaklı işler çıkartarak etkinlik alanını müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırabilmekteyiz. Bunun yanı sıra sunmuş olduğumuz hizmet Avrupa ve Dünya standartlarına birebir uymaktadır. Sizin tek yapacağınızı işinizi bize teslim ederek kaliteli ve doğru hizmetin tadını çıkarmak olacaktır.
Cide Taşıma olarak Covid-19 Pandemisi ve Önlemlerimiz
Cide Taşıma olarak Covid-19 Pandemisinin görülmeye başlandığı ilk günden itibaren tedbirlerimizi hat safhaya almış bulunmaktayız. Bu anlamda devamlı olarak çalıştığımız ve siz değerli müşterilerimizi ağırladığımız ofislerimizi belirli aralıkla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bu sayede güven içerisinde ofislerimize gelebilir ve kahvemizin tadına bakabilirsiniz.
Yanımızda aktif olarak görev alan tüm personellerimize maskelerini takmaları ve el hijyenine dikkat etmeleri konusunda uyarmaktayız. Bunun yanı sıra hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kuralları a uymaları konusunda uyarılarda bulunmaktayız. Unutmayın siz değerli müşterilerimizin ve çalışan arkadaşlarımızın sağlık ve sıhhati en önemli önceliğimizdir.
Cide Taşıma olarak Fiyatlandırma Politikamız
Farklı firmalarda olduğu gibi bizim firmamızda da fiyatlandırma politikamızı değiştiren birkaç farklı unsur mevcuttur. Bu unsular arasında taşınmak istenen ürün ve eşyanın cinsi ve ağırlığı gelmektedir. Bunun yanı sıra ürünün taşınılacak mesafe aralığı da fiyatlandırma içerisinde kendine yer bulmaktadır. Bu anlamda gerek firmamız gerekse fiyatlandırma politikamız hakkında aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz. 7/24 çevrimiçi e posta adreslerimiz sayesinde size en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın isteriz. İyi Günler Dileriz!