Cide Profesyonel Nakliyat

Firmamız, Kastamonu’nun tüm ilçelerine ve Cide’ye nakliyat hizmeti sunmaktadır. Cide Profesyonel Nakliyat hizmetini tüm Cide halkına sunmaktan mutluluk duymaktayız.
Firmamız devletimizin zorunlu görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu anlamda nakliyat işleminizi bize teslim edebilir ve profesyonel hizmetin tadına varabilirsiniz. Unutmayın ki siz değerli müşterilerimiz için her şeyi düşündük ve hizmetlerimizi bu şekilde verebilmekteyiz.
Firmamız, profesyonel nakliyat hizmetinde müşteri odaklı işler çıkarmaktayız. Bu yüzden müşteri memnuniyetini bizim tüm önceliklerimizin üstünde seyretmektedir. Müşteri odaklı işler çıkardığımızdan ötürü müşteri sayımız ve marka değerimiz her geçen gün artmaktadır.

Cide Profesyonel Nakliyat olarak Farkımız
-Profesyonel bir hizmet sunmaktayız.
-Sunmuş olduğumuz hizmet Avrupa ve Dünya standartlarında gösterilmektedir.
-Covid-19 Pandemisine karşı önlem alan sayılı nakliyat firmasından birisiyiz.
-Uzman ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
-Özel olarak taşınması gereken tüm beyaz eşya işlemleri bünyemiz tarafından yapılmaktadır.
-Bünyemizde 7 adet araç bulunmaktadır. Türkiye’de en geniş araç filosundan biri olma özelliğine sahibiz.
-Müşteri odaklı işler çıkartarak müşteri memnuniyet oranımızı her geçen gün arttırmaktayız.
-Sektörde büyük bir deneyime ve tecrübeye sahibiz. Bu sayede müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmekteyiz.
-Kendimizi her daim müşterilerimizin bize ulaştırmış olduğu yorum ve istekler doğrultusunda geliştirmekteyiz.
Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu hizmetler sayesinde farklı firma ve şirketlere her daim fark edebilmekteyiz. 

Cide Profesyonel Nakliyat olarak Covid-19 Pandemisi
Firmamız Covid-19 Pandemisine karşı önlemleri hat safhaya çıkarmış durumdadır. Önlemlerimiz arasında devalı olarak çalıştığımız ve siz değerli müşterilerimizi ağırladığımız ofislerimizi dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde özel olarak dezenfeksiyon, kolonya ve sıfır maskeler mevcuttur. Bu sayede güven içerisinde ofislerimize gelebilir ve kahvemizin tadına bakabilirsiniz.
Firmamız hakkında aklınızda kalan tüm sorular ve fiyatlandırma politikası hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. İyi Günler Dileriz!