Cide Taşımacılık

Firmamız, Cide halkına en iyi taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Cide Taşımacılık hizmeti sırasınca müşterilerin en iyi hizmetlerden yararlanması ilk önceliğimizdir.
Firmamız gerekli olarak tüm doküman ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirerek taşıma işleminde bulunmaktayız. Bu yüzden taşımacılık ve nakliyat konusunda bize güvenebilir ve işinizi güven içerisinde bize teslim edebilirsiniz. 
Firmamız her daim müşteri odaklı işler çıkarmaktadır. Bu yüzden müşteri memnuniyeti tüm önceliklerimizin önünde gelmektedir. Aynı zamanda müşterilerimizin bize sunmuş oldukları talep, istek ve önerilerin tümünü değerlendirmekteyiz. Değerlendirmelerimiz sonucunda kendimizi bu yorum ve istekler doğrultusunda değiştirmekteyiz. Bu anlamda müşterilerimizin istedikleri ve talep ettikleri her şey katımızda büyük bir öneme sahiptir.
Cide Taşımacılık olarak Covid-19 Salgını
Firmamız, Covid-19 pandemisinin ülkemizde görülmeye başlandığı ilk günden itibaren önlemleri hat safhaya çıkardık. Bu anlamda devamlı olarak çalıştığımız ve müşterilerimizi ağırladığımız alanları dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra yanımızda aktif olarak çalışan tüm personellere maskeleri takmaları konusunda ikazlarda bulunmaktayız.
Yanımızda aktif olarak çalışan tüm personel arkadaşlarımıza hem kendileriyle hem de çevreleriyle sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda ikazlarda bulunmaktayız. Unutmayın ki müşterilerimizin ve siz değerli müşterilerimizin sağlık ve sıhhati tüm önceliklerimizin önünde seyretmektedir.
Cide Taşımacılık olarak Fiyatlandırma Politikamız
Cide Taşımacılık olarak Fiyatlandırma Politikamızı etkileyen birkaç farklı unsur mevcuttur. Bu unsurlar arasında taşınmak istenilen ürünün cinsi ve ağırlığı gelmektedir. Bunun yanı sıra ürünün nereden nereye taşınacağı ve mesafesi de büyüm önem arz etmektedir. Müşterimiz bize taşımacılık konusunda bu bilgileri verdikten sonra tam anlamıyla bir fiyat listesi çıkarabiliriz. Fakat vermiş olduğumuz fiyat teklifleri gayet uygundur. Aynı zamanda farklı ödeme yöntemleri ile müşterilerimizin yüzlerini her daim güldürebilmekteyiz.